Ronela ndryshon pamje, kështu nuk e keni parë kurrë

LAJMI I FUNDIT PZAP merr vendim se a do të rinumërohen votat 

Ronela krejt ndryshe me stilin e ri të flokëve

Ylli shqiptar, Ronela Hajati, njihet si njëra ndër femrat e estradës që eksperimenton goxha shumë me ngjyrën e flokëve.

Megjithatë, edhe përkundër ndryshimeve të shpeshta, ajo duket bukur dhe ekstravagante. Edhe këtë herë befasoi fansat e saj me ndryshimin e ri, ajo shfaqet me flokë të kuqe.

Nuk dihet se a është paruke, apo artistja ndryshoi ngjyrën e flokëve, mirëpo ajo po duket shumë bukur, transmeton rtv21.tv

“MVP” është projekti i fundit i saj që u publikua para disa javësh. Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e artistes.

SHARE