PREMIER. Gazi ft. Ariana – Je katunare

PREMIER.
Gazi ft. Ariana – Je katunare

Kenga ime shume e ndegjuar dhe e pelqyer nder vite. Tani me një rimix qe besoi dhe shpresoi do te ju pelqej!

Faleminderit.
Maestro. Sokol Koci ✍🏻🎹🎧
Video. BUG 🎥
Baresha

SHARE