Plagoset një person në Pejë

Të dielën në mëngjes është plagosur një person nga arma e zjarrit në Pejë.

I njëjti është dërguar në emergjencë për trajtim mjekësor dhe është jashtë rreziku për jetë.

“Pejë 22.01.2023 – 05:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri,me ç’rast është dërguar në emergjencë për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedurat e mëtutjeshme

SHARE