Pejë/ Vëllai sulmon vëllain për tokë

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person në Pejë, rreth orës 16:50.

Në raportin e Policisë thuhet se i dyshuari ka sulmuar vëllain e tij për çështje pronësore,

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Pejë, 20.08.2021 – 16:50. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti, dyshohet për çështje pronësore ka sulmuar dhe kanosur vëllain e tij mashkull kosovar . Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

SHARE