Pejë: Një person gjendet i vdekur në livadh

Një person raportohet të jetë gjetur i vdekur në një livadh në Gorazhdevc të Pejës.

Ekipi mjekësor dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar vdekjen e viktimës,

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion./

SHARE