Pasi u dobësua, Fifi bën edhe këtë ndryshim në pamje

LAJMI I FUNDIT VV dhe AAK bëjnë koalicion

Vip/KulturaPasi u dobësua, Fifi bën edhe këtë ndryshim në pamje

 

09:45 | 19 Janar 2020

Filloreta Raçi po vazhdon të jetë një prej këvgëtareve më të dashura për publikun.

Ndonëse në moshë të

Filloreta Raçi po vazhdon të jetë një prej këvgëtareve më të dashura për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Fifi është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

E së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamje duke u bërë bionde.