Pas debatit për divorcin, gruaja sulmon burrin

Të mërkurën në Prishtinë një burrë ka raportuar se është sulmuar nga bashkëshortja e tij, pas disa problemeve rreth divorcit.

E dyshuara më është dërguar për tretman mjekësor, pais që vuan nga depresioni dhe epilepsia

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje rreth divorcit është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare bashkëshortja e tij. E dyshuara është dërguar për tretman mjekësor, pasi e njëjta vuan nga depresioni dhe epilepsia. Me vendim të prokurorit rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.