Parashikimi i motit për sot

Sot pritet te mbaje mot kryesisht me diell njofton Prishtina Weather.

Njoftimi i plotë:

29.09 – Kryesisht me diell.

Era frynë e lehtë dhe mesatare nga veriu e verilindja 5-12m/s.

Shtypja atmosferike luhatet në vlera më të larta nga normalet