Pamje/ Aksident trafiku në Rixhevë

55

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë, gjegjësisht në fshatin Rixhevë.

Një lexues i ka dërguar video Klina.info dhe ka thënë se nuk ka të lënduar, veç dëmeve materiale.

Me hetimet e rastit po merret njësia përkatëse e Policisë.