Nga ky fshat janë dy personat që u plagosën në Klinë

Klina.info ka raportuar gjatë ditës së sotme për plagosjen që ndodhi në qendër të Klinës. Si pasojë dy persona janë plagosur, dhe po marrin tretman mjekësor në spitali Pejes.
Klina.info mëson se njëri nga të plagosurit është 65 vjeç dhe është nga fshati Cerovikë, derisa tjetri është 25 vjeç dhe është nga Klina.
Policia po hetojnë rastin.

SHARE