Nesër në orën 17:00 KF Dukagjini konferencë për media

Nesër e mërkurë 26 korrik në ora 17:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” – Prishtinë, do të mbahet konferenca për gazetarë, para ndeshjes kualifikuese për UEFA Conference League, KF Dukagjini (Klinë) – HNK Rijeka

Në konferencë paraqitet kryetrajneri z.Armend Dallku dhe një nga futbollistët.

Na nderoni me pjesëmarrje, ju mirëpresim.