Ndeshja Kosovë – Qipro transmetohet drejpërdrejt në Klan Kosova

Kosova sonte do të luajë kundër Qipros. Kjo ndeshje është vendimtare për mbijetesën e “Dardanëve” në Ligën C të Kombeve.

Ndeshja, që nis në ora 20:45 dhe do të luhet në “Fadil Vokrri”, transmetohet drejtpërdrejt në Klan Kosova.

“Dardanët” do të synojnë fitoren për të vazhduar edhe për një edicion në Ligën C, në të kundërtën Kosova mund të bie në ligën D