“Naim Shaci” përfshihet në politikë, flet për bordet e reja: Krejt Kosova janë ba Vetëvendosje

Edhe aktori Donat Qosja është përfshirë pak në politikë, ku ka folur rreth emërimit të bordeve të reja nga Qeveria.

Reagimin e tij e postoi në storje të Instagramit përmes një fotografie të kryeministrit Albin Kurtit.

“Po thojnë, Albin vec antart e VV je tuj i shti nëpër borde. Po cka me ba o dajë, ku krejt Kosova janë ba Vetvendosje”, shkruhet aty.

Kujtojmë që Donati është një aktor mjaft i talentuar, dhe ishte pjesë e serialeve të famshme si “Kafeneja jonë” dhe “Zyrja për Gjithçka

SHARE