Moti për sot dhe nesër

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimet e ndryshme, njofton IHMK,

SHARE