Manaj nga fillimi për Keciorengucu ndaj Boluspor

Sot me fillim nga ora 11:30, do të zhvillohet takimi ndërmjet Keciorengucu dhe Boluspor, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Ligën e Parë turke.

Nga minuta e parë për klubin e Keciorengucu do të jetë edhe sulmuesi shqiptar, Arb Manaj i cili po kalon formë të mirë,

Kujtojmë se në 11 paraqitje për skuadrën turke, Manaj ka shënuar 4 gola.

Më poshtë mund t’i shikoni edhe formacione zyrtare të të dyja skuadrave:

SHARE