LDK nesër hap Tubimin e Fushatës Elektorale në Klinë, i pranishëm edhe Avdullah Hoti

Lidhja Demokratike e Kosovës – Dega në Klinë, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se nesër me datë 04.02.2021 do bëhet Tubimi i Hapjes së Fushatës Elektorale për Zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në këtë takim do të jetë i pranishëm edhe kandidati për kryeministër nga LDK, Avdullah Hoti.

Ky është njoftimi i plotë, i kryetarit të degës së LDK-së në Klinë, Fadil Gashi:
Njoftim

Njoftohën anëtarët dhe simpatizantët e Lidhjës Demokratike të Kosovës që më datë 04.02.2021, ditë e enjtë me fillim në ora 12:30, në restaurant “Arbëri” në Klinë të merrni pjesë në Tubimin e Hapjes se Fushatës Elektorale për Zgjedhjet e 14 shkurtit 2021. Në këtë takim do të marrë pjesë edhe kryeministri Avdullah Hoti bashkë me Kryesinë Qendrore të LDK-së.
Tubimi do të mbahet në përputhje me masat e IKSHPK-së.
Ardhja juaj na nderon!

SHARE