Ky është deputeti i cili dëshiron të kalojë një natë me Luana Vjollcën!

Ky është deputeti i cili dëshiron të kalojë një natë me Luana Vjollcën!

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka qenë i ftuari special i emisionit ‘Mirage’.

Atij gjatë intervistës i është dashur që të bëjë disa zgjedhje vërtet të vështira.

I pyetur nëse do të kalonte një natë me moderatoren shqiptare, Luana Vjollca apo këngëtaren Fjolla Morina, deputeti ka zgjedhur të parën.

‘Absolutisht me Luana Vjollcën sepse për mua është një yll, është njeri super pozitiv dhe rrallë gjen kombinim aq të mirë që të jesh edhe e bukur, edhe e mençur. Gjithçka e ka perfekte. Zoti e ka vizatuar avash avash Luanën’, u shpreh deputeti.