Kjo do të jetë skuadra e Rashicës kund Xhakës (FOTO)

Të shtunën, prej orës 20:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, zhvillohet ndeshja e yjeve Granit Xhaka vs Milot Rashica.Tashmë dihen disa nga ata që do të luajnë në skuadrën e Rashicës, e cila do të udhëhiqet nga trajneri Ismet Munishi.Visar Bekaj, Milaim Humolli, Armend Dallku, Liridon Leci, Ledri Vula, Blero e të tjerë do të jenë në skuadrën e yllit të Përfaqësueses së Kosovës.Përbërja nuk është zyrtare dhe pritet të ketë befasi.