Khabibi paralajmëron se nuk do të ndeshet me Tony Fergusonin

Luftëtari i UFC, Khabib Nurmagomedov ka paralajmëruar tërheqjen nga ndeshja kundër Tony Ferguson.

Kjo për shkak të gjendjes që është në gjithë botën, transmeton Gazeta Sinjali.

“Vendet më të mëdha dhe kompanitë janë të shokuara me atë që po ndodh… por Khabibi duhet të rrahet, këtë po e thuani ju? Kujdesuni për veten dhe vendoseni vetën në vendin tim”, u shpreh ai./Klinainfo/