KF Dukagjini të enjtën pret KF Lirinë

AlbMall Superliga rikthehet në mesjavë me ndeshjet e javës së 21-të ku të enjten në stadiumin “18 Qershori” në Klinë zhvillohet ndeshja e radhës.

KF Dukagjini pret KF Lirinë dhe loja nisë nga ora 13:00.