Këtu mund ta rishikoni meçin e plotë në mes, Joshuas dhe Pulev

Mbrëmë Joshua ka arritur që ta mposhtë me nokaut boksierin bullgar, Kubrat Pulev.

Në një meç të zhvilluar në ‘Wembley’ të Londrës, Joshua dhe Puleve u takuan për brezat, IBF, WBA, WBO dhe IBO,

Kampioni i botës në peshën e rëndë, Joshua, arrit që me një nokaut klasik ta rrëzoi në tokë Pulev, që nuk arrit të ngritët më.

Më poshtë ju mund ta rishikoni këtë meç fantastik:

SHARE