Këngëtari nga Klina, Berat Krasniqi lanson “Këngë për Beqir Gashin”

Këngëtari nga Klina, Berat Krasniqi ka lansuar projekt të ri muzikor.

Ai kësaj radhe sjellë një këngë dedikuar rapsodit, Beqir Gashi.

Kënga mbanë titullin “Këngë për Beqir Gashin”, dhe tashmë është në kanalin Youtube.