Grabitje në Pejë: Dy persona rrahin dhe i vjedhin para një të mituri

Dje, në Pejë, një person i mitur, shtetas i Palestinës ka njoftuar se dy persona të pa njohur i kanë grabitur telefonin mobil dhe 16 euro para të gatshme, ku më pas e kanë rrahur.

Siç mëson Gazeta , i mituri nga Palestina ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkohë që rasti është duke u hetuar nga institucionet përkatëse.

SHARE