Albin Kurti për vizitë në familjen e Rexhep Selimit- Urojmë lirimin e tij nga burgu! https://bit.ly/3aXbXTn

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në ditët e dytë të Vitit të Ri ka shkuar per vizitë në familjen e Rexhep Selimit.

Kurti së bashku sekretaren organizative të LVV-së, Vlora Haxhimehmeti janë pritur nga bashkëshortja e Selimit, Shqipja.

Ai ka uruar lirim të shpejtë nga burgu për Rexhep Selimin,

Postimi i plotë i Kurtit:

Me Vlorën, te Shqipja. Në natën e dytë të Vitit të Ri, urojmë të lirohet Rexha nga burgu. Dhe, i gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja

SHARE