Gold AG publikon këngën “Liri a Vdekje”

Gold AG e ka publikuar këngën e tij të re.

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor,

“Liri a Vdekje”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika është bërë nga vet reperi, ndërkohë që për orkestrimin është përkujdesur Alban Fortuna.

Ndërsa videoja e veçantë i është besuar produksionit ‘M Production’, kurse piktura në të vërtetë u realizua nga Kastriot Imeri

SHARE