Gjyshja dhe mbesa nga Gjakova rrihen mes veti

Gjyshja dhe mbesa nga Gjakova janë arrestuar dje nga policia, pasi janë rrahur mes vete.

Në raportin e policisë thuhet se ato kanë pësuar edhe lëndime dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.