Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Një person është gjetur pa shenje jetë para një ore në rrugën “Sali Gjuka”, në Pejë.

Policia dhe Emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes, me ç’rast ekipi i mjekëve e ka konstatuar vdekjen.

Ndërkohë me urdhër të Prokurorit të Shtetit kanë nisur hetimet lidhur me rastin.

SHARE