Gjendet pa shenja jete i moshuari që ishte zhdukur në Istog

Musë Leskova nga fshati Bajicë e Istogut është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme.

I moshuari është gjetur afër lumit Drini i Bardhë.

Leskova kishte dalur nga shtëpia të mërkurën pasdite dhe ishte lajmëruar në Polici nga vëllai i tij si i zhdukur./