Fshatrat e Gjakovës mobilizohen për Lahi Brahimajn

Kandidati për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Lahi Brahimaj ka vazhduar fushatën e tij në fshatrat e Gjakovës.

Të mërkurën ai ka qëndruar në Bec dhe Rakovinë ku gjeti një mbështetje të madhe nga banoret e atjeshëm,

“Në dy takime të ndara, mbrëmë në Rakovinë u prita nga bashkëluftëtarët dhe aktivistët e AAK-së, si dhe në Bec u prita nga rinia e Becit. Faleminderit për mikpritjen!”, ka shkruar ai.

Lahi Brahimaj mbanë numrin 22 në listën e AAK-së.