Florian Marku ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë.

Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes, shkruan Blic.

Ai e ka ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.

SHARE