Flet bashkëshortja e Lutfi Hazirit: Vajza ime me djalin e Thaçit janë miq fakulteti!

Vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Lotina dhe djali i presidentit Thaçi Endriti, shpesh janë komentuar në media rozë për një lidhje dashurie të mundshme.

Kemi parë fotografi të tyre së bashku, dhe çdoherë kanë lënë hapesirë për të spekuluar më shumë për ta, shkruan Indeksonline.

Por së fundi, nëna e Lotinës Myrvete Bajrami e ftuar në emisionin ‘Cesoir’ tregoi të vërtetën.

Sipas saj, ‘Lotina dhe Endriti janë vetëm miq dhe koleg fakulteti, kanë dalë kanë pi kafe asgjë më shumë nuk ka mes tyre. Edhe pse i kanë fotografuar dhe iu kanë dhënë hapesirë për të qëndruar vetëm ata, nuk është e vërtetë po të kishte diçka do ishte marrë vesh deri tash’, tha ajo.