Fenerbahçe-Konyaspor, Muriqi startues i padiskutueshëm

Fenerbahçe me fillim nga ora 19:00 do të ndeshet me ekipin e Konyasporit në kuadër të Superligës turke.

Ekipi i Vedat Muriqit ka publikuar formacionin startues dhe në të pa dyshim se gjendet “luani” i Kosovës, shkruan Indeksonline.

Muriqi po tregon formë jetësore me Fenerbahçen dhe me ekipin e Kosovës dhe ka bërë që shumë klube të mëdha evropiane të interesohen për shërbimet

SHARE