Fate Berisha sjell këngën më të re “Ska rëndësi”

91

Para pak çastesh është publikuar premiera e këngës (Cover) “S’ka rëndësi” nga Fate Berisha.

Kënga në origjinal është nga Taulant Bajraliu dhe vjen tani në interpretimin e këngëtares Fate Berisha.

Vokali i këngëtares e bën këtë këngë edhe më të veçant,
.
Fate Berisha numëron edhe këngë të tjera në skenën muzikore, si: “Dashuroj dy sytë e tua”, “Jetova jetova”, “Kallu”. Si dhe bashkëpunime në këngët: “Jepi fund” dhe “Nuse e tjetërkujt”.

Për ta dëgjuar këngën, klikoni në linkun më poshtë.