“Falënderimi i takon Zotit”, Goldi shfaqet i lumtur me gruan dhe djalin

Me datën 28 nëntor të vitit 2020, reperi shqiptar Gold Ag u bë baba për herë të parë.

Ai me gruan kanë vendosur që të mos zbulojnë portretin e djalit, duke mbajtur të fshehtë akoma,

Për këtë ndjenjë të veçantë, Goldin e çdo intervistë e çdo publikim shprehet falënderues ndaj Zotit.

Edhe sot, duke publikuar një imazh të bukur familjar teksa fsheh profilin e djalit duke e mbajtur në krahë, ai shkroi: Falenderimi i takon Zotit, imazh ky i cili mori shumë pëlqime brenda pak minutave.
https://www.instagram.com/p/CLj1gqSlQh8/?utm_source=ig_web_copy_link