Ezo Menic vjen me super këngë, “Dashnia e re” tashmë në Youtube

Ezo Menic ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Dashnia e re”,Shkruna Klina info.

Këngëtarja tashmë e njohur dhe tejet e pëlqyer për adhuruesit e këngës së saj, ka sjellë projektin e ri muzikor edhe përmes videoklipit që tashmë është edhe në kanalin zyrtar Youtube.
Kënga e re, po pëlqehet mjaftë shumë, madje, është bërë virale edhe në aplikacionin TIK TOK.
Këngën e ka orkestruar Arti Rec, ndërsa tekstin dhe muzikën Fadil Topalli.

Videoklipi është realizuar nga Time Pictures.
Veç zërit të fuqishëm, këngëtarja shquhet edhe për bukurinë dhe paraqitjet e saj plot stil, ndërsa në videoklipin e fundit, vërtetë po shkëlqen./Klina info/