Edhe një aksident trafiku në Dollc

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në Dollc të Klinës. Një lexues i Klina info na ka dërguar fotografi nga aksidenti dhe se për fat të mirë nuk ka të lënduar, përveç dëmëve materiale./Klina.info/