Edhe nëse e shihni nga shtëpia, meçi Joshua – Fury do t’iu kushtoj shtrenjtë

Tifzoët e boksit mezi spo presin për të parë meçin e shumëpërfolur ndërmjet Antony Joshua dhe Tyson Fury.

Ky meç është konfirmuar ditë më parë, nga ekipi i Joshua, të cilët deklaruan se kanë rënë dakord me Fury-n për të zhvilluar një duel tjetër,

Sidoqoftë, shikimi i kësaj ndeshje nuk do të jetë i lirë.

Për të parë nga televizioni këtë meç, sipas World Boxing News duhet të paguani rreth 49.95 funta./

SHARE