Dy të lënduar në një aksident trafiku në rrugën Klinë – Zllakuqan

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në ora 16:00 në fshatin Pataqan në rrugën Klinë – Zllakuqan.

Klina.info mëson se si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona.

Ndërsa Policia dhe njësitet hetimore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.