Dy gola të shpejtë në ndeshjen Liverpool-Arsenal

Dy gola të shpejtë janë shënuar në ndeshjen Liverpool-Arsenal.

Fillimisht, në minutën e 26-të, Alexander Lacazette arriti ta shfrytëzoj një gabim të Robertson dhe e ndëshkoj Liverpoolin


Përveç këtij goli, Arsenali nuk pati asgjë nga loja. Liverpooli po e dominon ndeshjen me raste dhe posedim por nuk ishin me fat para golit.

Dy minuta më vonë, Salah bëri një driblim të mrekullueshëm dhe lansoj një goditje por që u prit nga Leno. Nga topi i rikthyer, Mane shënoj me portë e zbrazur

SHARE