Don Xhoni “martohet” me Megi Pojanin

Don Xhoni sapo ka publikuar këngën më të re me titull “Katile”.

Kënga është punuar nga producenti Çelik Lipa ndërsa për tekstin është kujdesur vetë reperi nga Drenica. Pjesë e klipit është dhe influencuesja mjaft e komentuar, Megi Pojani.

Si gjithmonë, ajo shfaqet shumë provokuese dhe në një nga sekuencae e klipit ata shfaqen të veshur si nuse dhe dhëndër.

Ndërsa kanë kaluar pak orë nga lancimi, kënga po arrin gjysmë milioni klikime. “Katile” është projekti i parë i reperit për këtë verë.

SHARE