Del video kur Muriqi nënshkruan kontratën me Lazion

Vedat Muriqi sot dhe zyrtarisht ka firmosur kontratë me klubin e Lazios.

Sulmuesi ynë kaloi nga Fenerbahce te Lazio për çmimin 18 milionë euro, dhe një kontratë që e mbanë atë në Itali për 5 vite,

Muriqi sot ka veshur edhe fanellën e Lazios me numër 94’.

Më poshtë klubi i Lazios ka publikuar moneti në video, kur Muriqi firmos me ta.

SHARE