Dafina Zeqiri në dilemë, kërkon ndihmë nga fansat

Këngëtarja e hitit “Vuj vuj’ vazhdon të befasojë adhuruesit me stilin dhe veshjen e saj.

Dafina Zeqiri së fundi ka propozuar për fansat e saj për të zgjedhur dy llojet e stilit të flokëve të saj, se cili prej tyre është më i mirë.

30-vjeçarja ka pyetur fansat në Instagram se cili stil i flokëve të saj është më i mirë, krahas fotografive të postuara ku ajo duket krejt ndryshe.

View this post on Instagram

Which hair style do u prefer? 1or2

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

SHARE