Dafina Zeqiri ndalon koncertin live, ndihmon një fanse që nuk ndihej mirë

Në një nga koncertet e saj të fundit, Dafina Zeqiri ka ndaluar muzikën për të ndihmuar një nga fanset e saj.

Dafina ka parë fansën e cila nuk ndihej mirë dhe e ka ndihmuar.