Bukuroshja nga Klina, Arlinda Prenaj ( Ari ) publikon videoklipin e parë idiot

Arlindja Prenaj tashmë një emër i njohur në botën e modelimit në Gjermani dhe më tej, Shkruna Klinainfo.

Ish-missi gjerman që është nga Klina, po i hyn muzikës.

Bukuroshja ka realizuar ëndrrën e kahmotshme, për ta realizuar një projekt muzikor, pasi muzika ka qenë pasion i saj nga mosha 6 vjeçare.

Kënga mban titullun “Idiot” dhe tashmë është në kanalin Youtube.

Kënga është POP RNB dhe është realizu në Prishtinë.

Produced : Coco Music
Vocal Melodies : Nolly & Emc²
Lyrics : Emc² & Ari
Beat : Nolly

Arlinda Prenajn mund ta ndiqni edhe në Instagram ari.prenaj./Klina info/

https://instagram.com/ari.prenaj?utm_medium=copy_link