Bërnjak: Vret vëllanë dhe më pas djeg trupin e tij (VIDEO)

E vrau me armë e më pas e dogji.

Që nga data 14 shkurt personi me inicialet B.K rezultonte i zhdukur, ndërkaq të enjten në mëngjes policia e Kosovës arrestoi G.K vëllain e viktimës, njofton Klan Kosova.

Departamenti për krime te rënda në Gjakovë të enjtën dha detaje se si kanë shkuar hetimet dhe se si ndodhi vrasja në familjen Kryeziu nga Bërnjaku.

SHARE