Avokati nga Klina dhe djali i tij infektohen me virus

Avokati nga Klina, Gani Morina, ka njoftuar përmes facebooku, se ka rezultuar pozitiv me virus ai dhe djali i tij.
Postimi i tij:

Sot me 14.12.2020 testi i koronovirudst mua dhe birit tim Mentorit na rezultoje pozitiv.Tani per tani simtomet jane te lehta.Te shpresojme se do ta kalojme me sukses kete sfide.Kam bere shume perpjekje per te uruajtur,po ja qe nuk ia dolem.Si do qofte apeloj te te tjret qe te jene sa me rigoriz ne respektimin e masave nga IPKSH-ea.

SHARE