Asambleisti i PDK-së në Klinë del pozitiv me COVID-19

Veprimtari i çështjes kombëtare dhe i burgosuri politik, Zeqir Morina nga Rixheva e Klinës, kq dalë sot pozitiv me COVID-19. Ai e ka bërë të ditur vetë përmes rrjetit social Facebook. shkruan Klina info

Zeqir Morina njëherit është themel i PDK-së në Klinë, ish drejtor në këtë komunë në kohën e qeverisjes së PDK-së. Tani është asambleist i saj./Klina.info/

Postimi i tij:


SHARE