Albin Kurti shkon në veri të Mitrovicës

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po vazhdon të jetë aktiv me rastin e fushatës zgjedhore në dy komunat e Kosovës, Podujevë dhe Mitrovicë Veriore.

Ai sot ka qëndruar në veri, komunë me shumicë serbe.

Foto është publikuar nga fansat e LVV-së, në rrjete sociale.

SHARE