Publikohen formacionet zyrtare: PRISHTINA – DUKAGJINI

Për ditën e sotme në program janë dy ndeshje interesante

Dueli kryesor zhvillohet në “Fadil Vokrri”, aty ku Prishtina e pret Dukagjinin.

Dy skuadrat janë në luftë për t’i ikur pozitës së barazhit dhe kjo ndeshje pritet të jetë tejet interesante.

Formacionet zyrtare

SHARE