aksident nje vetur ka goditur biciklistin ne Peje

Sonte rreth ores 19,45 në rrugen Agim Binak Qelaj Pej ka ndodhur ni aksident, nje vetur me targa të Ulqinit ka goditur biciklistin, pas pak minutave ne vendin e ngjarjes kan dal Policija dhe Ambullanca , i aksidentuari është dergur në Emergjenc
me lendime të lehta

Foto RTV fontana